İstasyonlarımız
SADIK PETROL

İSTASYONLARIMIZ

Akaryakıt sektörüne 1993 yılında ELF/TOTAL markası ile giren Sadık Grubu daha sonra 2002 yılında Shell markası, 2011 yılında Opet markası ve 2013 yılında Petrol Ofisi, 2016 yılında Bp ile perakende ve ticari yakıtlarda söz sahibi olmuştur.
Şu anda akaryakıt sektöründe Total, Shell, Opet, Aygaz, Petrol Ofisi olmak üzere 5 istasyonu bulunmaktadır.
Ticari Yakıtlar
Toptan Akaryakıt

TİCARİ YAKITLAR

Sadık Petrol, akaryakıt sektöründe Shell, Total, Petrol Ofisi ve Opet markalarının ticari yakıtlar dağıtımını yapmaktadır. Aliağa, Antalya, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Gebze, Giresun, Trabzon, Güvercinlik ve Haramidere dolum tesislerini kullanarak tüm Türkiye’ye ikmal lojistiği sağlamaktadır.
Sadık Petrol ticari yakıtlar olarak Türkiye’nin en büyük projelerinden İstanbul’da 3. köprü ve bağlantı yolları, 3. Hava Limanı, Marmaray ve Bartın’da Filyos liman projelerinin akaryakıt ikmalini yapmaktadır. İnşaat firmaları, ticari taşıma filoları, maden ocakları, çimento ve hazır beton tesisleri, endüstriyel kuruluşlar, zirai kuruluşlar, enerji sektörü şirketleri, apartman ve ticari binalar (ısınma amaçlı) gibi farklı bir çok sektörde hizmet vermektedir.

Tel: 0212 361 99 78
petrol@sadik.com.tr
Toptan Madeni Yağlar
Petrol Ofisi Madeni Yağlar

Toptan Madeni Yağlar

Türkiye madeni yağ pazarının lideri Petrol Ofisi, madeni yağ ve gres üretimini Derince – Kocaeli'de bulunan yılda toplam 140.000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. 300’e yakın ürünüyle otomotiv, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat ile denizcilik sektörlerinin her türlü madeni yağ ihtiyacına cevap veren Petrol Ofisi Madeni Yağlar, üstün kaliteli ürünleri, gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ve uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimi sayesinde en çok tercih edilen marka olarak müşterilerinin hep yanında.

Tel: 0258 371 20 20
petrol@sadik.com.tr
Taşıt Tanıma
Rahat ve Güvenilir Hizmet

Taşıt Tanıma Merkezi

Filo sahibi işletmelerin akaryakıt ihtiyacını süratli, rahat ve güvenilir bir şekilde karşılamasını sağlayan, etkin bir filo akaryakıt kazanç sistemidir.
Yakıt kontrolü sağlanmakta, araçlara montajı yapılan veya plaka tanımı yapılan SADIK TAŞIT TANIMA MERKEZİ ile müşterilerin hayatını kolaylaştıran çözümler sunulmaktadır.
PO AutoMatic sistemi kullanılarak; araç ve dönem bazında yakıt tüketim kontrolü sağlanır, sürücüye para veya kredi kartı verilmesi gerekmez. Hem alışverişte hem de filo yönetiminde her aşamada zamandan tasarruf edilir.

Tel: 0258 371 20 20
petrol@sadik.com.tr

Bitüm
Bitüm

Bitüm

Yol ve inşaat çalışmaları bitüm hizmeti, Petrol Ofisi kalitesiyle yapılmaktadır.
İnşaat sektöründe geniş uygulama alanlarına sahip olan bitüm, yol bakımı ve yalıtım malzemesi olarak geniş yelpazelerde kullanılmaktadır.
Termal direnç ve doğal yapıştırıcılık özelliği bitümü; çatı kaplama, zemin döşeme, mastikleme, boru kaplama, boya uygulamalarında tercih edilen bir inşaat malzemesi haline getirmektedir.

Tel: 0258 371 20 20
petrol@sadik.com.tr