styler
Denizli Peugeot Bayisi Sadıklar Yeni Plazasında
Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek otomotiv sektöründe en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Sadıklar Peugeot, Denizli’deki yeni plazası ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Mayıs 2010 yılında Denizli otomotiv pazarında satış ve servis olarak Sadık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlayan Sadıklar Peugeot, Denizli ve çevre illerdeki Peugeot tutkunu otomobil kullanıcılarına layığı ile hizmet vermek için çaba göstermektedir. Her işe, her ihtiyaca uygun güçlü çözümler sunan Sadıklar Peugeot, hafif ticari ve binek ürün gamının üstün performansı, düşük yakıt tüketimi, uzun bakım aralıkları ve yüksek konfor seviyesi ile Hafif ticari ve binek araç ürün yelpazelerindeki çeşitliliği ile geniş bir hedef kitleye cevap vererek Pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.

Sadıklar Peugeot, günden güne artan satış adetleri ve ürün gamındaki çeşitlilik ile Müşteri memnuniyetine verdiği önem, aktif, girişken, deneyimli, modern, alanında eğitimli, statü sahibi çalışanları ile markayı daha üst düzeylere taşımanın vaadinde bulunuyor. Modern, stil sahibi, zor beğenen, çevre koruma bilincine sahip bir müşteri kitlesi ile birlikte profesyonel müşterilerin de beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Denizli ve çevre illerdeki Peugeot tutkunlarını kaliteli ve üstün teknolojiye sahip Peugeot modelleri ile buluşturan Sadıklar Peugeot, Denizli’deki yeni plazasında hizmet vermeye başlamıştır. Sadıklar Peugeot İzmir Yolu Üzeri No:290’daki yeni adreslerinde satış, servis ve yedek parça hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Toplam 5.200 m2 alan üzerine kurulu olan Peugeot Sadıklar 1.400 m2 showroom ve serviste de mekanik, kaporta, boya, yedek parça hizmetlerinin tümünün verildiği 2.600 m2 alana sahip. Müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek üzere gerekli tüm donanıma sahip 40 personeli ile Denizli ili ve çevre illerdeki Peugeot tutkunlarına satış ve satış sonrası hizmetleri vermeye hazırdır.

 Peugeot’nun her zaman büyük iddiaya sahip uluslararası politikalarına paralel olarak stratejilerini belirleyen Sadıklar Peugeot, 2012’de Denizlilerle tanıştıracağı yeni Peugeot modelleri ile kalite ve müşteri memnuniyetini yükseltmeye devam edecek.

2012 © Copyright SADIK GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.
Desing: Denizli Web Tasarım | Haşem Web Tasarım